CRM Premium

Artur Osinski

Czym jest usługa premium?

Usługa Premium – przeznaczona dla świadomych klientów, którzy wiedza jaką siłę daje swój własny program, który jest napisany i zoptymalizowany  pod kątem własnego Biznesu.

Dlaczego tylko 4 projekty/klientów?
Ponieważ jest to optymalna ilość na jakiej można się skupić i cały czas je rozwijać na bieżąco, nie przejmując się nadmierną ilość spraw do zrobienia, które wprowadzają chaos i dezorganizację pracy. 

Programista przeznaczony do rozwoju jednego konkretnego programu (tak zwany Projekt Menedżer) to idealne rozwiązanie do Firm które się prężenie rozwijają zatrudniają nowych ludzi, tworzą nowe stanowiska, pozyskują nowe rynki itp. Dobry program to taki który się nigdy nie kończy, czyli cały czas wymaga usprawnień, dodawania nowych funkcjonalności, których wymaga szybko rozwijająca się Firma. Nasuwa się od razu na język pytanie dlaczego w takim razie zamiast jednego projektu są aż 4 ? Odpowiedź jest bardzo prosta 🙂 generalnie chodzi o stały rozwój, naukę i duplikowanie fajnych przydatnych funkcjonalności pomiędzy Klientów. Załóżmy że jeden Klient wymyśli coś fajnego ? Dlaczego inne podmioty miały by z tego nie skorzystać jeśli mogło by się im to przydać ?     

„Aby stworzyć System Biznesowy potrzebujesz zespołu ludzi i systemu IT (CRM/ERP)”

NIe czekaj, stwórz swój własny program do zarządzania firmą!