O nas

Artur Osiński – CRM DLA KAŻDEGO PL

Obszar specjalizacji – Projektowanie aplikacji internetowych, Analizowanie i Optymalizowanie procesów zachodzących w Firmie, Automatyzacja zadań, procesów, Zbieranie danych, Analityka, Raporty, Marketing, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Obsługa Klienta, Relacje.

Doświadczenie zawodowe – 15 lat doświadczenia w projektowaniu oraz pisaniu aplikacji internetowych dla Firm (CRM,CMS,ERP,PM,MAP,PIM,AMS), w celu ich automatyzacji i optymalizacji zachodzących w nich procesów, z naciskiem na zbieranie danych ich analizę i raportowanie w celu wykorzystania do rozwoju Firmy. (marketing, obsługa klienta, systemy motywacyjne, rozliczalność) 

Własne, autorskie systemy: CMS/CRM/ERP/MAP/PIM dla branży Auto Detailing, Motoryzacyjnej (usługi + sprzedaż), Franczyzy (zarządzanie), Medycznej (handel B2B), Wellness & Beauty (SF CRM), Handlowej, Ubezpieczeniowej.

Wiedza o kliencie na 1 kliknięcie

Jak działamy:

  1. Kontakt – rozmowa wstępna, telefoniczna w celu omówienia potrzeb.
  2. Audyt – spotkanie najlepiej na miejscu w siedzibie w celu weryfikacji i zaplanowania procesów do optymalizacji i wpisania do programu, skupiając się na najważniejszym wyzwaniu jakie Firma ma przed sobą.
  3. Wykonanie projektu wstępnego programu, które rozwiązuje główne wyzwanie firmy + klika dodatków.
  4. Edukacje użytkowników systemu nad rozwojem programu poprzez wymyślanie i wdrążanie nowych funkcjonalności do niego. Firma szybko zaczyna zauważać nie ograniczone możliwości rozwoju programu jak i samej siebie poprzez „upychanie do programu” coraz to nowszych rozwiązań.
  5. Pisanie i dokładanie coraz to nowszych funkcjonalności do programu na życzenie pracowników / właściciela.

Co to wszystko daje?

  • program nie jest przerośnięty nadmiarem funkcjonalności, przez co jest „lekki” nie zawiera nadmiarowych funkcji, przez co przede wszystkim na początku łatwy w obsłudze
  • brak długich i skomplikowanych wdrażeń i edykacji, dokładanie coraz to nowszych rozwiązań (wymyślonych przez ludzi którzy będę je używać) jest wygodne i szybkie , krok po korku użytkownicy się ich uczą
  • nieograniczone możliwości rozwoju, skoro użytkownicy systemu wiedzą że mogą do niego dodać niemal wszystko co sobie wymyślą, stwarza to dla Firmy nowe możliwości rozwoju, np, nowe rynki, platformy B2B, automatyczne ofertowanie, dynamicznie budowane strategie marketingowe, szybka komunikacjie itp/ – co sobie tylko wymyślisz 🙂

“Mądre i tanie IT w Firmie oszczędza czas i pozwala zarabiać więcej.”
~ Artur Osiński, analityk relacji i korelacji

Działalność szkoleniowa – Szkolenia

Przeprowadzamy szkolenia, teoretyczne jak i praktyczne. Zastanawiasz się czy program szyty na miarę jest Ci w ogóle potrzebny? Nie masz doświadczenia a chciałbyś wiedzieć więcej o samych aplikacjach internetowych? O tym jak optymalizować procesy?

Polecamy specjalnie dedykowane temu szkolenie: „Zaprojektuj swój CRM/CMS Projektowanie aplikacji internetowej do zarządzania Firmą, mapowanie i optymalizacja procesów.  Automatyzacja procesów połączona z zbieraniem danych do analiz i raportów”. Szkolimy również z naszych autorskich CRM-ów.

Doskonały knowhow teoretyczny, techniczny i praktyczny w połączeniu z technikami sprzedaży. Przełożenie danych sprzedażowych z systemu na jeszcze większą skuteczność w sprzedaży. Często bywa tak że szkolenie jest jednocześnie wdrożeniem.

Szeroko pojęte „Doradztwo”

Pracuj więcej nad Biznesem niż w Biznesie. Poruszając się w różnych branżach Biznesu oraz jego różnych wielkościach. Mając kontakt z ludźmi od pracownika, kierownika, menedżera aż po właściciela , wspólnika, prezesa itd. Nabyłem niezbędną wiedzę typu „kto co chce 🙂 „, „kto co potrzebuje”.
Współpracując bez przerwy z trenerami biznesu, coachami od sprzedaży, zarządzania zespołami, rozwojem właścicieli, posiadam z nimi bardzo dobre relację, dzięki czemu nie tylko posiadam niezbędną wiedzę w ich specjalizacjach, ale niejednokrotnie mogę pomóc mojemu klientowi polecić sprawdzone osoby które będą wstanie mu pomóc rozwiązać obecne wyzwania.

Wszystko po to aby nasi klienci byli zadowoleni a ich biznes cały czas się rozwijał.

Niejednokrotnie podczas analizy, (audytu na miejscu) doradzamy Klientowi w zakresie nie tylko samego oprogramowania ale również fizycznych procesów, czy rozwiązań na rynku które może wdrążyć sobie niezależnie. Obecnie współpracuję z ponad 50 różnymi branżami (głównie specjalistami), od projektantów budowlanych, specjalistów od marketingu, social-media, po adwokatów, biuro podatkowe kończąc na biegłych w optymalizacji podatków.

Naszym celem jest to aby Firmy (nasi klienci) z którymi współpracujemy miały się jak najlepiej 🙂